فاز 2 اندیشه

فاز 2 اندیشه

فاز دو اندیشه کجاست

ساخت این فاز از سال 1370 و با واگذاری قطعات زمین های ویلایی و آپارتمانی آغاز گردید، مساحت فاز دو بالغ بر 120 هکتار بوده و فاصله آن از سایر فازها نسبتا زیاد است. این فاز در شمال غربی فاز یک و غرب فاز سه اندیشه واقع شده و اغلب واحدهای مسکونی در آن با متراژ بالا هستند. فاز دو دارای سیستم شهری مدرن با تراکم نسبتا پایین است و قیمت واحدهای مسکونی در آن از میانگین قیمت مسکن در اندیشه مناسب تر است.

قیمت خانه ویلایی در فاز 2 اندیشه

فاز دو اندیشه در غربی ترین نقطه اندیشه و استان تهران قرار دارد و همچنین کوچک ترین و کم جمعیت ترین فاز شهر اندیشه هم محسوب میشود و بافت این فاز هم عمدتا ویلایی های یک طبقه بوده که این روزها شهرداری مجوز ساخت 3 الی 4 طبقه رو به ویلایی ها داده تا به نوسازی شهر کمک کرده باشه. فاز 2 اندیشه در قسمتی از خودش چندیش مجتمع مسکونی داره که عمر این مجتمع ها هم خیلی زیاد هست و اگر کسی دنبال آپارتمان نوساز در فاز دو باشه میتونه در شهرک های راه آهن و کوثر خرید خونه خودش رو انجام بده چون در این شهرک های تازه تاسیس خلا های این فاز کاملا برطرف شده و انواع آپارتمان با متراژ های مختلف رو میتونید توی شهرک های راه آهن و شهرک کوثر پیدا کنید.

پیش فروش آپارتمان در فاز 2 اندیشه

پیش فروش آپارتمان در فاز 2 اندیشه
پیش فروش آپارتمان در فاز 2 اندیشه

فاز دو شهر جدید اندیشه از امکانات و خیابان کشی‌های مناسبی برخوردار است و ساختار اصولی برای احداث آپارتمان و ویلا در آن در نظر گرفته شده است. اگر تصمیم به خرید خانه در شهر جدید اندیشه دارید ، باید بدانید که این منطقه از نظر امکانات هیچ کم از شهرهای دیگر ندارد. مدارس گوناگون با کیفیت آموزشی بالا و فضای آموزشی وسیع، مدارس دولتی و غیر دولتی، زمین‌های ورزشی و زمین‌های بازی مناسب کودکان و تمامی شعب بانک‌های مورد نیاز شما، مراکز درمانی شبانه روزی و 5 داروخانه و تعداد محدودی مطب تخصصی به شما خدمات اولیه پزشکی را خواهد داد.

پیش فروش آپارتمان در کرج

دو ایستگاه آتش نشانی و کتابخانه و فرهنگسرا و سینمای دو ساله و سینما چند بعدی چندین مسجد و …، تنها بخشی از امکانات مستقر در این منطقه (اندیشه فاز۲) است. بعلاوه پمپ گاز و پمپ بنزین این منطقه دسترسی مناسبی دارد. با وجود آنکه شهر تازه ساخت است اما امکانات و توجه به جزئیات باعث شده است که ساکنان کمبودی حس نکنند. به دلیل تازه ساخت بودن شهر، از ابتدا برنامه‌های توسعه و بلوار کشی تدوین شده است و بی حساب و کتاب شهر گسترش نیافته است. بسیاری از معضلاتی که در شهرهای بزرگ مانند تهران وجود دارد از جمله ترافیک سنگین و تراکم غیر استاندارد و هوای آلوده و … به دلیل عدم برنامه ریزی شهری رخ می‌دهد که این موارد در مورد شهر جدید اندیشه وجود ندارد. یکی از بهترین و خاص‌ترین ویژگی‌های فاز دو اندیشه، خیابان‌ کشی‌هایی است که اجازه بالا رفتن سرعت را به رانندگان نمی‌دهد. خیابان کشی به نحوی انجام شده که تا حد امکان افراد به صورت پیاده برای خرید مایحتاج روزانه خود اقدام کنند و کمتر از اتومبیل استفاده کنند.

املاک فاز ۲ اندیشه

املاک فاز ۲ اندیشه
املاک فاز ۲ اندیشه

ساده ترین راه برای پیدا کردن و خرید خانه مورد نظرتان جستجو از طریق مشاوران املاک معتبر می‌باشد، ولی از کجا مشاوری درست پیدا کنیم؟ بدون شک املاک آدرس یکی از بهترین گزینه ها است.
برای خرید آپارتمان باید مواردی از جمله متراژ خانه، نمای ساختمان و نمای داخلی خانه، منظره بیرون، امکاناتی که ساختمان دارد مانند پارکینگ، آسانسور، طبقات ساختمان را بررسی کنید. همینطور باید نکاتی از قبیل امنیت، محل ساختمان، نوساز و قدیمی بودن ملک نیز بررسی شوند. پس از آن که موفق شدید تا خانه مورد نظر خود را پیدا کنید لازم است با فروشنده ملک مذاکره داشته باشید. همینطور باید مواردی از قبیل قیمت ملک، نحوه و شرایط پرداخت آپارتمان مشخص شود. ما به شما کمک میکنیم تا بتوانید اینکار را به راحتی انجام دهید. لازم است تمام مدارک مالک بررسی شود تا زمانی که مبایعه نامه را تنظیم می‌کنید هیچ گونه ابهام و شکی باقی نماند.

قیمت آپارتمان در فاز 2 اندیشه

فاز دو اندیشه از جمله مناطقی است که علاوه بر خانه‌های ویلایی، دارای خانه‌های اپارتمانی نوساز با کیفیت ساخت بالا است. اگر قصد خرید آپارتمان دارید می‌توانید این منطقه را انتخاب کنید. همینطور با توجه به توسعه شهرسازی در این منطقه امکان سرمایه گذاری نیز در آن وجود دارد. از آنجایی که لازم است برای خرید آپارتمان در فاز دو اندیشه نکاتی را رعایت کنید تا متضرر نشوید می‌توانید از املاک آدرس کمک بگیرید. این املاک خرید ایمن و مطمئنی را در هر گوشه از فاز ۲ اندیشه با توجه به خواست شما، رقم خواهد زد.

املاک اندیشه فاز 2

مسکن آدرس مشاور املاک اندیشه فاز ۳ معتبر و قدیمی واقع در فاز سه اندیشه مرجع معتبر و مطمئنی برای معاملات ملکی و خرید و فروش و اطلاع از قیمت خانه در اندیشه فاز یک ، خرید خانه در اندیشه با وام ، خرید واحد اداری در اندیشه میباشد . همچنین املاک آدرس بیشترین فایل را در غرب استان تهران دارد . با استفاده از تجربیات و اطلاعات ملکی آدرس ملک میتوانید راحت تر و سریع تر خانه مد نظرتان را در اندیشه پیدا کنید .

شبکه های اجتماعی آدرس ملک : 

FACEBOOK

TWITTER

LINKEDIN

بازگشت به بالا

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید