املاک شهر جدید اندیشه فاز ۱

املاک شهر جدید اندیشه فاز ۱

شهر اندیشه فاز یک

با توجه به وضعیت بازار ملک در شهر تهران و حتی کرج، خرید و فروش ملک در شهر جدید اندیشه که در فاصله ۳۰ کیلومتری غرب تهران و ۷ کیلومتری جنوب شرقی کرج قرار دارد، تبدیل به یک فرصت برای خریداران و سرمایه گذاران در بخش املاک و مستغلات شده است.‌ بخصوص املاک اندیشه فاز 1 که یکی از بهترین مناطق اندیشه برای سرمایه گذاری است.

اندیشه فاز یک که قدمت آن به کمی بیش از ۳ دهه از سال ۱۳۶۷ به بعد با واگذاری زمین آن به فرهنگیان شاغل بر می گردد، امروز به جهت افزایش جمعیت و رشد آن که بیشتر از شهرهای تهران و کرج و مهاجران سایر شهرها می باشد، تبدیل به شهرکی آپارتمان نشین شده است.‌ از این رو وقتی از املاک اندیشه فاز یک صحبت می کنیم، بیشتر سرمایه گذاری در خرید آپارتمان ارزان در این منطقه می باشد.

همان طور که مطلع هستید شهرک اندیشه از بخش های مهم شهریار محسوب می شود. خانوار های زیادی در این شهرک زندگی میکنند و از مناطق حاشیه تهران است که جمعیت آن رو به افزایش است. فاز یک اندیشه؛ از سایر فاز ها قدمت بیشتری دارد، چرا که اولین فازی بود که ساخته شد. بخش های غربی فاز یک اندیشه، محل مناسبی برای خرید و اجاره مغازه هستند.

املاک فاز یک اندیشه

املاک فاز یک اندیشه
املاک فاز یک اندیشه

همچنین فاز یک اندیشه از سوی شهرداری شهریار خدمات می گیرد و جزو ناحیه یک آن شناخته می شود. از اینرو دارای تمامی امکانات رفاهی و ساختار مناسب زندگی شهرنشینی است. از جمله خصوصیات مهم و بارزی که بسیاری از افراد را برای خرید و سرمایه گذاری املاک اندیشه فاز یک مجاب می کند، در کنار نزدیکی به شهرهای کرج و تهران، می توان به آپارتمان های این منطقه اشاره کرد که با متراژها و سبک های مختلف وجود دارند و متناسب با هر سلیقه و بودجه ای می باشند.

بر این اساس چنانچه شما هم از طیف کسانی هستید که قصد یک سرمایه گذاری پرمنفعت در املاک اندیشه فاز یک را دارید، می توانید از تجربه و خدمات ما در املاک آدرس ملک که از مجرب ترین و باسابقه ترین املاک در شهر جدید اندیشه می باشد کمک بگیرید. ما از منطقه شناخت خیلی خوبی داریم و بیشتر ساکنان و مالکان این منطقه، خرید و فروش املاک و مستغلات خود را به ما می سپارند.

قیمت خانه در اندیشه فاز یک

قیمت خانه در اندیشه فاز یک
قیمت خانه در اندیشه فاز یک

مشاوران دپارتمان آدرس اندیشه با سالها تجربه کار و مشاوره خرید و فروش ملک در اندیشه نقاط مختلف این شهر را از نظر امکانات ، شلوغی ، آینده و به طور کلی آنچه که شما برای خرید خانه با توجه به بودجه و نیازتان پیش روی شما خواهند گذاشت تا به انچه که برای  سرمایه گذاری و خرید مسکن نیاز دارید برسید و انتخاب درستی داشته باشید . ما در زمینه خرید آپارتمان در اندیشه در شهر اندیشه با شبکه ای گسترده از اطلاعات و فایل ها در خدمت شما عزیزان هستیم . لذا اگر تصمیم به خرید و فروش ملک و آپارتمان در اندیشه را دارید قبل از هر اقدامی از مشاوره رایگان مشاورین املاک آدرس ملک املاک اندیشه فاز 3 برخوردار شوید.

عدم اطلاعات کافی از موقعیت های مکانی شهر جدید اندیشه ، میزان شلوغی و یا خلوتی محله های اندیشه و قیمت ملک در محله ها قطعا باعث زیان شما خواهد بود ، لذا از اطلاعات گرانبهای مشاورین آدرس ملک میتوانید به رایگان استفاده نمایید تا معامله پرسودی نصیبتان گردد.

 

بازگشت به بالا

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید